Aktualności

Aston Villa 0-2 Tottenham: Rozczarowująca noc na domowej murawie

Jaki Film Można Zobaczyć?

Villa zaczyna kończyć w europejskim wyścigu.

Pozycja z połowy kwietnia oznacza wyraźną poprawę w zespole Aston Villi. Drużyna przeżyła jeden punkt w zeszłym sezonie.

Jednak po dobrym początku kampanii sezon grozi im izolacją.

Stracili też dużo greckiej inteligencji i zrozumienia w trzecim kwartale.

Willa nie miała niezbędnego wejścia, aby przeszkadzać tylnej linii Tottenhamu. Mimo lepszej gry w drugiej połowie.

Drużyna Smitha wygrała tylko jedno z ostatnich sześciu meczów bez kontuzji nogi Grealisha.

Przedmeczowa obietnica menedżera, że ​​pomocnik definitywnie wróci po przerwie międzynarodowej 3 kwietnia, da jego drużynie impuls w ostatnich 10 meczach.

Ostatecznie to dwa błędy kosztowały menedżerów. Ponieważ Villa nigdy nie wyzdrowiała, kiedy? mauretański zaatakował Martineza niesprawiedliwie. Podczas gdy Cash niepotrzebnie zwolnił Kane'a na linii.

Z nadzieją na znalezienie nieoczekiwanego europejskiego miejsca. To zaczyna wyglądać ponuro po wygraniu czterech gier w 15 meczach. Od Boxing Day powrót Grealisha po prostu nie nadejdzie szybko.

Jeśli popełnisz błędy, tak jak my. I nie pokazuj wysokiego poziomu w ostatniej trzeciej części, przegrasz mecze, menedżer Villi Smith Smith powiedział BBC Sport.

Dostali numery z tyłu piłki. Ale wielokrotnie wchodziliśmy do pudełka.

Trafiliśmy też w pierwszą osobę lub nie pokazaliśmy wymaganej jakości. To jest prawdopodobnie to, czego nam w tej chwili brakuje.

Zaangażowanie 30. gola Kane'a w sezonie

Tottenham wygrał sześć kolejnych meczów Premier League przeciwko Aston Villi.

Spurs wygrali swoje ostatnie pięć meczów ligowych – tyle, ile na początku 15 spotkań.

Niepokonana gra Aston Villi to ich najdłuższy mecz w sezonie. Właśnie strzelili gola w tych meczach.

Harry Kane (źródło: Premier League)

Villa nie trafiła ani razu w ciągu pierwszych 45 minut przeciwko Spurs. Po raz pierwszy nie udało im się tego zrobić w meczu ligowym u siebie od kwietnia 2014 roku.

Drużyna Deana Smitha wygrała tylko 17% meczów Premier League, w których Jack Grealish nie wystąpił w tym sezonie, w porównaniu do 50% wygranych z nim w drużynie.

Tottenham Harry Kane jest pierwszym zawodnikiem, który w tym sezonie strzelił 30 goli bezpośrednio.

Spurs reagują, aby utrzymać przy życiu cztery najważniejsze nadzieje.

Po rozczarowujących derbach na północ od Londynu w zeszły weekend, sezon Tottenhamu drastycznie spadł po kłopotliwym odpadnięciu z Ligi Europy.

dlaczego anthony mcfarland nazywa się booger

Doprowadziło to do kwestionowania przez Mourinho postawy i zaangażowania swoich graczy.

Portugalczyk, podobno walczący o utrzymanie pracy, odpowiedział, wymieniając siedem zmian. Miał nadzieję, że Villa Park przyniesie dobre i nowe umysły.

Z Garethem Bale'em wracającym na ławkę pomimo nieobecności kontuzjowanego Son Heunga – min.

Arsenał kontra Tottenham

Arsenał kontra Tottenham (Źródło: Premier League)

Zdobycie pierwszego od 13 lat trofeum klubu w finale Pucharu Ligi przeciwko Manchesterowi City w przyszłym miesiącu.

Zabezpieczenie pierwszej czwórki w lidze to jedyny sposób, w jaki Mourinho może odnieść zwycięstwo w tym sezonie. I osiągnąć to, co jest potrzebne, szybką odpowiedź w niedzielę.

Po rozegraniu wszystkich 120 minut w czwartek, Kane został posadzony tuż za Winicjuszem i udało mu się znaleźć przestrzeń między liniami Villi, gdy Spurs próbowało otworzyć się w pierwszej połowie klatki.

Kapitan Anglii odegrał kluczową rolę w Winicjuszu.

Kapitan reprezentacji Anglii odegrał kluczową rolę w otwieraczu Winicjusza, strzelając dobrze piłkę dla Moury, zanim Brazylijczyk grał dziewiątego gola swojej drużyny, ponieważ wielu zaczęło Spurs we wszystkich rozgrywkach.

Moura dodał rozmachu i bezpośredniości do ofensywnej gry swojego zespołu.

Ale niepokonani Spurs mieli problemy ze znalezieniem wymaganego drugiego gola. Dopóki niedbały zakład Casha nie dał Kane'owi szansy na zamknięcie luki.

Lucus Moura

Lucas Moura z Tottenhamu (źródło: Premier League)

To dodało pewności drużynie Mourinho, który jest odpowiedzialny za grę na przedniej nodze i wróci po dwutygodniowej przerwie w reprezentacji z większą ilością do gry pomimo tygodnia bólu.

Menedżer Jose Mourinho powiedział, że to niefortunne, że Tottenham musiał ciężko pracować w ciągu tygodnia.

Podczas Ligi Europejskiej spisywali się dobrze, ponieważ uważali za stosowne bronić Aston Villi, która utrzymała Spurs w pierwszej czwórce w Premier League.

Zostali okrzyknięci kapitanem Hugo Llorisem po porażce 3:0. Rewanż rewanżowy Dinamo Zagrzeb w czwartek, kiedy Spurs przegrali 2:0 i pozostawiło ich nadzieje na awans do Ligi Mistrzów w następnym sezonie, związane z tytułem mistrzowskim.

ile razy John Daly był żonaty?

Otworzyłem swoje serce jako chłopiec przez 20 lat futbolu.

Carlos Winicjusz „Pierwsza gra i między nimi nawias” Harry Kane w drugiej połowie zapewnił, że Tottenham wykonał niezbędną odpowiedź, aby awansować na szóste miejsce. Trzy punkty straty do Chelsea w czwartej.

Ok, cieszę się z tego, ale niestety potrzebujemy poważnej porażki, aby się obronić, powiedział Mourinho BBC Sport.

To nie powinna być reakcja. Ale wieczny stan umysłu, wieczna dusza w grupie. Myślę, że to jest nasze kolejne wyzwanie – mieć taki poziom wysiłku, zaangażowania, poświęcenia.

Niezależne wyniki, to zawsze powinno być honorem naszych działań.

Ludzi, którzy nas kochają, klubu i fanów. Ze smutkiem widzę, że możemy mieć tę duszę, a w ciągu ostatnich kilku dni nie będziemy tacy sami.

Otworzyłem swoje serce jako chłopiec przez 20 lat futbolu. I duże doświadczenie. Zależy mi na tym, że to zrobili, a kolejne wyzwanie jako zespół robimy w każdym meczu.

Miękka zamiana między Lucasem Mourą i Kane'em po dezaprobacie przez bramkarza Villi Emiliano Martineza pozwoliła Viniciusowi na prowadzenie Spurs przez blisko 30 minut.

A Kane uniknął potencjalnie zastraszającego zakończenia gry po swojej stronie, błędnie posyłając Martineza z karą po faulowaniu przez Matty Casha.

Villa, która ma 17 punktów za Spurs w Lidze Europy. Nie udało się zarejestrować strzału do 58. minuty z nieobecnością kapitana Jacka Grealisha i Anwara el Ghaziego.