Historyczna noc Trae Young wiąże serię dla Hawks

Jaki Film Można Zobaczyć?

Bitwa między Atlanta Hawks a Philadelphia 76ers trwała w poniedziałek.

Po przegranych meczach jeden po drugim, Hawks zwyciężyły nad 76ers w grze 4 ich półfinałowej serii Konferencji Wschodniej.

Hawks pokonali 76ers 103-100, remisując serię 2-2 po historycznej nocy Trae Younga.

Został najmłodszym zawodnikiem, który zanotował 18 asyst w meczu play-off.

Trae poprowadził Jastrzębie, a następnie Bogdan Bogdanovic. Ponadto, cała piątka startujących Hawks uzyskała dwucyfrowe wyniki.

Z drugiej strony Tobias Harris prowadził 76ers, podczas gdy pozostała piątka startujących strzeliła dwucyfrową liczbę.

Wszyscy gracze 76ers strzelili gola w meczu przeciwko Hawks.

76ersi rozpoczęli mocny start, przejmując prowadzenie nad Hawkami w pierwszej połowie, ale Hawks odbili się w drugiej połowie i ostatecznie odnieśli zwycięstwo.

Pierwsza kwarta zakończyła się tym, że 76ers objęli prowadzenie nad Hawkami.

Clint Capela rozpoczął kwartał od lay-upu na przepustce Youngsa. Ben Simmons wrzucił pudło Harrisa i zremisował.

Bogdan Bogdanovic szybko spuścił wtedy trójkę z drugiej strony na prowadzenie.

Capela dodał kolejne wiadro po podaniu Younga i objął pięciopunktowe prowadzenie.

Ben Simmons wymyślił kradzież na przepustce Johna Collinsa do Younga i rzucił głośny wsad w przejściu.

Byli 8-10, a do końca spotkania pozostało 7:16, gdy Kevin Huerter rzucił skoczka.

Tobias Harris wykonał skok i 76ers objęli prowadzenie w kolejnym posiadaniu piłki.

Seth Curry znokautował rzut za trzy, a Matisse Thybulle rzucił wsad przy następnym piłce.

Wszyscy prowadzili do biegu 9-0 dla 76ers i 7 punktów przewagi przy 2:37 przed końcem pierwszej kwarty.

Bogdanovic wymyślił skoczka zwrotnego.

Mieli 22-14 lat, gdy Curry podjechał do obręczy i upuścił layup z pozostałym 1:36.

Onyeka Okongwu zablokował Thybulle na krawędzi, a kwarta zakończyła się 28:20, a 76ers objęli ośmiopunktową przewagę.

76ers nadal objęły prowadzenie w drugiej kwarcie.

Shake Milton przygotował Dwighta Howarda do wsadu na rozpoczęcie drugiej kwarty.

Trae Young wymyślił mętnicę, gdy w kwarcie pozostało 9:20.

Joel Embiid znokautował rzut za trzy na podawaniu Curry'ego, gdy pozostało 7:08.

Simmons faulował, przewracając layup.

Było 38-32, gdy Trae Young stracił trzy punkty w połowie kwarty, zmniejszając prowadzenie do trzech punktów.

Embiid rzucił skoczka, a Young przewrócił kolejną trójkę.

Harris trafił za trzy, a Embiid strącił skoczka.

Maxey powalił za trzy punkty na podaniu Curry'ego.

Capela rzucił wsad na przełęcz Younga na drugim końcu.

Byli 57-40, a w drugiej kwarcie pozostało 2:13.

Curry powalił trzypunktowe podanie Thybulle'a, a 76ers objęli 18-punktową przewagę.

Bogdanovic odpuścił layup, a Curry znokautował skoczka ze średniego zasięgu niecałą minutę przed końcem kwarty.

Kevin Huerter trafił zza linii za trzy punkty do trójki z 7,6 przed końcem kwarty.

Kwarta zakończyła się 62-49, a 76ers nadal prowadzili z 13 punktami.

Hawks zaczynają się odbijać w trzeciej kwarcie.

Bogdanovic strącił trójkę, a Harris odpowiedział skokiem ze średniej odległości.

Capela rzucił layup na podanie Younga, a Curry odpowiedział długą dwupunktową.

Byli 66-56, gdy Collins wjechał na obręcz i wykonał wsad z wynikiem 7:38 przed końcem kwarty.

Huerter strącił trójkę, a Harris rzucił zanikającego skoczka nad Huerterem.

Collins odbił się od ofensywy i wykonał wsad.

Hawks wciąż gonili 76ers 73-65, mając mniej niż pięć minut przed końcem gry, gdy Furkan Korkmaz spisał za trzy punkty.

Collins szybko rzucił wsad na nietrafioną trójkę Bogdanovicia.

Okongwu wymyślił wsad na przełęczy Younga.

Thybulled szybko dodał trójkę i ponownie powiększył prowadzenie.

Young odpowiedział rzutem za trzy punkty, a kwarta zakończyła się 80-82, a 76ers mieli tylko dwa punkty przewagi.

Hawks odnieśli zwycięstwo w czwartej kwarcie.

Bogdanovic rozpoczął kwartę od rzutu za trzy, a Howard rzucił wsad z drugiej strony.

Milton następnie znokautował za trzy punkty, a 76ers objęły czteropunktową przewagę.

Collins zablokował Harrisa tuż przy krawędzi, a Young upuścił pływak na drugim końcu.

Joel Embiid zablokował Bogdanovicia na krawędzi.

Wszyscy byli remisowani przy 92-92, gdy Capela rzucił wsad z 5:15 pozostałym w grze, aby objąć prowadzenie dla Hawks.

Ale 76ers od razu wyszli na prowadzenie, a Korkmaz znokautował trójkę, powiększając prowadzenie.

Collins rzucił trójkę na drugi koniec.

Byli łeb w łeb, gdy Young upuścił pływak, a w grze pozostało 1:17.

Embiid przegapił layup i objął prowadzenie z 7,8 przed końcem. Young zremisował faul i obalił oba rzuty wolne.

Curry przegapił trzy punkty, aby zremisować mecz, w wyniku czego Atlanta wygrała grę 4 i zremisowała serię.

Przynieś historyczną noc Younga.

Atlanta Hawks związała serię 2-2 za genialnym występem Trae Younga, który dziś stworzył historię.

Stracił 25 punktów i 18 asyst, a także zdobył 4 zbiórki.

Dzięki temu występowi zostaje Nocnym Graczem NBA Fantasy.

Właśnie przeczytałem, co daje mi obrona, powiedział Trae Young o właściwym zagraniu.

A dzięki 18 asystom stał się teraz najmłodszym zawodnikiem, który zanotował 18 asyst w meczu play-off.

Ponadto jest pierwszym graczem Atlanty Hawks z 15 punktami plus i 15 plus asystami w meczu play-off od czasu, gdy Doc Rivers zdobył 16 punktów i 18 asyst w maju 1988 roku.

Trae Young jest także pierwszym graczem, który zanotował co najmniej 25 punktów i 18 asyst w meczu play-off od czasu Tima Hardawaya w maju 1991 roku.

Poza Youngiem Bogdan Bogdanovic stracił ponad 20 punktów, zdobywając 22 punkty i zdobywając pięć zbiórek.

Podczas gdy wszyscy pozostali startery strzelili dwucyfrowe.

John Collins stracił 14 punktów i 12 zbiórek double-double, podczas gdy Clint Capela zdołał zdobyć 12 punktów i 13 zbiórek double-double.

Kevin Huerter stracił 10 punktów, 4 zbiórki i 2 asysty.

Tobias Harris wyprzedził Joela Embiida.

Z drugiej strony Tobias Harris prowadził 76ers, zdobywając 20 punktów, 5 zbiórek i 2 asysty.

Jest jedynym graczem 76ers, który zdobył 20 punktów w tej grze.

Podczas gdy wszyscy inni startujący zdobyli punkty dwucyfrowe, a wszyscy gracze z ławki zdobyli punkty.

Joel Embiid strzelił double-double, tracąc 17 punktów i zdobywając 21 zbiórek wraz z 4 asystami.

Podobnie Seth Curry zdobył 17 punktów z 2 zbiórkami i 3 asystami.

Ben Simmons stracił kolejny double-double z 11 punktami i 12 zbiórkami oraz 9 asystami.

Natomiast Furkan Korkmaz stracił 10 punktów, 2 zbiórki i asystę.