Nikola Jokic wymyśla blokadę sprzęgła, aby wygrać mecz przeciwko Zionowi Williamsonowi

Jaki Film Można Zobaczyć?

No.4 Denver Nuggets zmierzyło się w środę z No.11 New Orleans Pelicans na stadionie Ball Arena.

New Orleans Pelicans szukali wygranej, aby dostać się do turnieju rundy wstępnej, podczas gdy Denver Nuggets chciało kolejnej wygranej na koncie.

Nikola Jokic z Denver wymyślił blokadę sprzęgła przeciwko strzałowi Zion Williamson, który przypieczętował zwycięstwo 114-112 nad Pelicanem.

Nuggets rozpoczęli silną walkę z Pelikanami, zdobywając 10 punktów przewagi na początku gry, a Jokic dobrze wykańczał, prowadząc do zwycięstwa.

Bryłki wcześnie prowadzą nad Pelikanami

Na początku gry Denver wykonał bieg 12-2, gdy Gordan wrzucił go na podanie Jokica.

Jokic rzucił layup w następnym posiadaniu. Ingram był jedynym, który strzelił Pelikanowi, który usunął prowadzenie w ciągu 2 punktów.

Ale wkrótce Nuggets odpowiedział 8 punktami, prowadząc 10-punktową przewagę w ciągu 2 minut gry.

Pelicans podążał za Nuggetsami przez resztę kwarty i skończył za 10 punktami w drugiej kwarcie.

Nowy Orlean był 10 na 21 z boiska w kwartale.

Podczas gdy Denver wyszedł 13 z 22 z pola. W drugiej kwarcie Pelikany rozpoczęli od strzału za 2 punkty.

Ale Javale rozpoczęło bieg 6-0, aby odpowiedzieć na strzał Syjonu.

I wkrótce powiększył przewagę do 14 punktów, a w kwarcie pozostało 10:23.

Ingram do Stevena Adamsa rozpoczęli bieg 7-0 dla Pelicans, aby zmniejszyć prowadzenie na 5 punktów, a w kwarcie pozostało 5:45.

Nuggets ponownie objęli 10-punktową przewagę po tym, jak Michael Porter Jr. przechwycił podanie Ingrama i położył je na drugim końcu.

W drugiej połowie Nuggets zyskały 9 punktów.

Samorodki ciągła dominacja nad Pelikanami

W trzeciej kwarcie Nuggets nadal dominowali nad Pelikanem, mimo że Pelikany od czasu do czasu zmniejszały prowadzenie poniżej pięciu punktów.

Nuggets zyskały 12 punktów na 55,1 sekundy przed trzecią kwartą.

Naji Marshall alley-oop do Jaxona Hayesa ponownie obniżył prowadzenie do dziewięciu punktów przy 78-87, kończąc trzecią kwartę.

ile lat ma Tim Duncan Spurs

Zion Williamson prawie zremisował w czwartym meczu

Pelikany oszalały w czwartej kwarcie, zdobywając 34 punkty w czwartej, a Nuggets traciły tylko 27 punktów.

Obcięli dziewięciopunktową przewagę w ciągu dwóch punktów na początku kwarty.

Wkrótce Nuggets objęli 13-punktową przewagę 5:27 i ponownie 3:16 przed końcem kwarty

Ale Pelikany ponownie obniżyły prowadzenie do 3 punktów na 25,3 sekundy przed końcem meczu.

Ingram trafił za trzy punkty, by zrobić w ciągu 112-114 na 9,9 sekundy przed końcem.

Pelikany wykonały bieg 13-4 w ostatniej minucie i straciły tylko dwa punkty.

Zion Williamson prawie trafił do kosza na 4,2 sekundy przed remisem, jednak Nikola Jokic wykonał blokadę sprzęgła, aby zakończyć grę i wygrać dla Nuggets.

Mimo że blok dał zwycięstwo Nuggets, wywołał kontrowersje, jeśli Jokic popełnił faul podczas blokowania strzału.

Podanie prawdopodobieństwa, że ​​pelikany podejdą na linię rzutów wolnych w celu remisu.

Ale wezwanie nie zostało wykonane i gra zakończyła się przegraną Pelikanów.

Syjon wydawał się fajny z wezwaniem bez fauli.

Muszę zasłużyć sobie na szacunek, powiedział Syjon. Jestem dopiero na drugim roku.

Dodał też, że muszę mieć jeszcze kilka lat za pasem i mam nadzieję, że z tym wszystko się zmieni.

Williamson powiedział również, że błędy przed zakończeniem sekwencji kosztowały Pelikany mecz.

Po prostu nie grałem dla siebie w bardzo normalną, charakterystyczną grę, powiedział Williamson. Bardzo forsowałem ten problem.

Podobnie, powiedział, nie miałem dziś charakteru.

Powiedział, że po prostu muszę się uczyć z tej gry i być lepszym.

w jaki sposób lasy cheyenne są powiązane z lasami tygrysów?

Wreszcie pochwalił grę Denvera. Myślę, że to były tylko drobne, szczegółowe rzeczy, powiedział Williamson.

Dzisiejszego wieczoru Denver był naprawdę zajęty tymi drobnymi szczegółami i wykorzystali je wszystkie. Dlatego mieliśmy tak wiele obrotów.

Kostka sprzęgła Nikola Jokica do przypieczętowania gry

Nikola Jokic grał dobrze przez cały mecz, ale jego gra pod koniec meczu najlepiej zabłysnęła zarówno w dobry, jak i zły sposób.

Blok, który wykonał na końcu przeciwko Syjonowi, wywołał kontrowersje, ponieważ nie został wezwany do faulu na końcu.

Blok wyglądał na czysty od pierwszych powtórek, jednak inne kąty gry ujawniły, że był to wyraźny faul pod obręczą.

gdzie Mike pstrąg chodził do liceum?

Pomimo kontrowersji zapewnił zwycięstwo Denver Nuggets.

Nikola Jokic blokuje Ziona Williamsona, aby zapewnić wygraną Nuggets

Nikola Jokic blokuje Zion Williamson o zwycięstwo (źródło: reportdoor.com )

Samorodki prawie przegrały z Pelikanami pod koniec gry. Ale ogromny blok Jokica w ostatnich sekundach meczu ratuje dla nich dzień.

Denver Nuggets przez trzy kwarty kontrolowali Pelicans, ale pod koniec czwartej kwarty stracili 10-punktową przewagę i mieli dwa punkty przewagi.

Jokic wymyślił ogromny blok na krawędzi, co powstrzymało Pelicans' Zion przed zdobyciem bramki.

Następnie PJ Dozier z Nuggetsa zgarnął piłkę po bloku, a następnie sfaulował na mniej niż jedną sekundę przed końcem.

Podczas gdy nie trafił w oba swoje rzuty wolne, Pelikany nie miały wystarczająco dużo czasu, aby się dobrze przyjrzeć. Nuggets wymknęły się z dwupunktową wygraną.

Tablica wyników dla gry.

Brandon Ingram prowadził dla Pelicans zdobywając 27 punktów z 7 zbiórkami i 5 asystami.

Podobnie Zion Williamson zdobył 21 punktów, a Eric Bledsoe 17 punktów z 3 zbiórkami i 4 asystami.

W międzyczasie strzelił ogromnego triple-double z 16 punktami, 12 zbiórkami i 12 asystami.

Z drugiej strony Nikola Jokic stracił ogromne 32 punkty wraz z 8 asystami i 7 zbiórkami, aby wygrać.

Po Jokic, Michael Porter Jr zdobył 28 punktów z 8 zbiórkami.

Facundo Campazzo zapewnił zwycięstwo 19 punktów i 10 asyst.