Puchar Europy

Dania nawiązała swoje ostatnie 16 remisów z Walią w Pucharze Europy

Jaki Film Można Zobaczyć?

Dania nawiązała swoje ostatnie 16 spotkań z Walią w mistrzostwach Europy po silnym i emocjonalnym zwycięstwie nad Rosją w krytyczną noc w Kopenhadze.

Duńczycy są w pełni zaangażowani, dziewięć dni po ich drużynie Christian Eriksen padli na tym samym boisku w swoim pierwszym meczu z Finlandią.

Po ataku serca Eriksen został wypisany ze szpitala. Ale liczba ofiar w zeszłym tygodniu była jasna dla duńskich graczy po ostatnim gwizdku.

czy wilk blitzer jest żonaty z czarną kobietą?

Przez cały mecz był ryk, wesołe świętowanie i miłość od kibiców w Kopenhadze.

Wiedząc, że muszą wygrać i mając nadzieję, że Belgia pokona Finlandię. Gospodarze nie powstrzymywali się. i Mikkel Damsgaard podpal scenę znakomitym otwieraczem z dalekiego zasięgu.

Chelsea Andreas Christensen również zastrajkował, gdy na stadion dotarły wieści o prowadzeniu Belgii w Finlandii.

Yussuf Poulsen dało Danię prowadzenie 2:0, trafiając kiepskim podaniem z tyłu Roman Zobnin przed Artem Dziuba dostał jednego z powrotem dla Rosji z rzutu karnego.

Ale Dania potwierdziła swój ruch na drugim miejscu, jak Christensen i Joakim Maehle zrobiło 4-1 w trzy minuty szaleństwa.Wynik opuścił Rosję, która rozpoczęła wieczór na drugim miejscu, poniżej tabeli i odpadła z turnieju.

Emocje, miłość i pasja

Stadion Parken został porażony prądem przed rozpoczęciem meczu, gdy fani z miłością śpiewali hymn narodowy. Ale to było nic w porównaniu ze scenami w pełnym wymiarze godzin.

Piłkarze i sztab stłoczyli się na środku boiska, czekając na potwierdzenie przez Belgię zwycięstwa Finlandii. I rozległ się ogromny ryk, kiedy wyniki zostały ogłoszone na boisku.

Dania potrzebowała wygranej i sprowadziła fanów. Damsgaard kopał magią, stając się najmłodszym strzelcem (20 lat, 335 dni) w dużym turnieju.

Duńscy gracze świętowali zwycięstwo nad Rosją (Źródło: Bangkok Post)

Poulsen był przemoczony piwem wyrzuconym w powietrze przez kibiców, kiedy po raz drugi strzelił bramkę w Danii. I choć kopnięcie piłki przez Dyubę wywołało chwilę niepokoju, nie trwało to długo.

Dania zdetonowała rosyjskiego bramkarza Matveya Safonova, który wykonał niesamowitą interwencję, zanim ponownie wybuchł strzał Christensena.

Dania wkracza do ostatnich 16 pełnych ufności.

Finał Maehle dobiegł końca, a Dania wkracza w ostatnie 16 pełne pewności siebie, a Walia czeka na kolejną sobotę 26 czerwca w Amsterdamie.

Podczas gdy duńscy piłkarze świętowali zwycięstwo nad Rosją, która wysłała ich do ostatniej szesnastki mistrzostw Europy, tak jak inni wylewali emocje.

Po spotkaniu z kolegą z drużyny, dziewięć dni temu Christian Eriksen doznał ataku serca na tym samym stadionie. Duńscy zawodnicy i kibice zebrali się na niezapomniany wieczór w Kopenhadze.

Po dwóch porażkach w pierwszych dwóch meczach zdobycie kwalifikacji w pucharze wydawało się niemożliwe, ponieważ duńskie legendy słyną z bajek.

Zwycięstwo Danii jest dla Christiana, że ​​możesz zobaczyć i usłyszeć, co to znaczy w Kopenhadze.

jak długo Terry Bradshaw jest żonaty?

To kolejna straszna historia napisana w świecie Hansa Christiana Andersena. Od tragedii i rozpaczy do wielkiej radości. Ale niestety nie zawsze tak to piszą.

„Wszyscy mieliśmy nadzieję, że to będzie magiczna noc”.

Po zbliżeniu się do telefonu, aby potwierdzić zwycięstwo Belgii nad Finlandią, które wysłało Duńczyków na drugie miejsce, zawodnicy pobiegli do kibiców, aby dopingować.

Krąg został stworzony, że myślę, że szaleństwem jest biegać i bawić się bez rezultatu w fińskiej grze, powiedział menedżer Kasper Hjulmand.

Mieliśmy nadzieję, że to będzie magiczna noc. Chciałbym podziękować wszystkim ludziom, którzy nas wspierali i pokazali im tak wiele miłości. Czułem, że tak bardzo wpłynęło to na graczy, więc bardzo dziękuję za wsparcie, które powiedział nam świat.

Wszyscy mieli nadzieję, że będzie to magiczna noc (Źródło: ABC)

Entuzjazm, duch zespołu, przyjaźń między zawodnikami była niesamowita. Jeśli ktoś na to zasługuje, to nasi gracze. Nie sądzę, żeby byli w stanie wrócić do tego, przez co przeszli.

Później w meczu doszło do wrzawy, gdy wyciekły wiadomości o prowadzeniu Belgii, a bramki Andreasa Christensena i Joakima Maehle powróciły z szalonym końcem meczu.

Yussuf Poulsen był zalany piwem po strzeleniu drugiego gola Duńczyka. I doszło do starcia, kiedy młodzik Mikkel Damsgaard strzelił bramkę w pierwszej połowie.

To jest zespół tam zaangażowany. Przeszli przez emocjonalny rollercoaster i wspaniale jest widzieć, jak przechodzą, powiedział były obrońca Anglii Rio Ferdinand.

Była Lioness Alex Scott dodała: To wyjątkowe. Emocje, które powinni odczuwać wokół tego stadionu. Grając tak, jak grali przed tymi fanami i po prostu będąc magicznie wysportowanym.

jaka jest wartość netto dez bryanta?

Jak rozwijają się wydarzenia?

Dania rozpoczęła wieczór w grupie B, wiedząc, że musi wygrać, aby mieć jakąkolwiek szansę na zakwalifikowanie się. Jednak Damsgaard przed przerwą strzelił 1:0, a Poulsen zdobył drugiego gola po 59 minutach.

Gdy Dania prowadziła 2:0, Belgia miała gola na spalonym, co doprowadziło do krótkiego świętowania przez fanów w Kopenhadze. A kilka minut później Rosja otrzymała rzut karny za faul Jannika Vestergaarda.

Kapitan Rosji Artem Dziuba umieścił go w siatce 2-1. Ale Belgia wyszła na prowadzenie w kolejnym meczu cztery minuty później, dzięki bramce fińskiego bramkarza Lukasa Hradecky'ego.

Duńscy kibice dopingowali swoją drużynę (Źródło: Fidżi News)

Duńscy kibice dopingowali swoją drużynę i opłaciło się, gdy Christensen strzelił trzeciego gola, zanim Mahlehle strzelił 4:1.

Tymczasem Romelu Lukaku podwoił prowadzenie Belgii, a Dania czekała na ostatni gwizdek do Petersburga.

Ponadto mocno uderzali pięściami. Na ich twarzach była radość, łzy spływały z ich twarzy. A menedżer dotknął jego serca. Po prostu miło to zobaczyć. Powinieneś patrzeć na radość, powiedział były napastnik Anglii Dion Dublin.

Co więcej, powinieneś patrzeć na szczęście i uśmiechy na ich twarzach, powiedział były napastnik Anglii Alan Shearer. Możesz powiedzieć, przez co przeszli i jak ciężko musieli być w grze. Powinni się tym cieszyć.

Były trener Niemiec Jurgen Klinsmann dodał: To niesamowite, że Dania świętuje. W ciągu ostatnich kilku dni przeszli przez rollercoaster z tym, co stało się z Christianem Eriksenem, a zobaczenie ich przejeżdżających to cudowna rzecz.