Puchar Europy

Dania pokonała Czechy w Baku i awansowała do półfinału

Jaki Film Można Zobaczyć?

Imponująca kampania Danii na Euro 2020 trwa nadal, gdy przeszli do półfinału, aby pokonać Czechy w Baku.

Duńczycy kontynuują rozgrywkę w turnieju od czasu traumy w pierwszym meczu, w którym pomocnik Christian Eriksen doznał ataku serca.

Po pokonaniu Walii w ostatnich 16 meczach otwarcie zmierzyli się z niebezpiecznym i fizycznym Czechem w ostatnich ośmiu konkurencyjnych rozgrywkach Azerbejdżanu.

Prowadzili od piątej minuty, kiedy Thomas Delaney obronił swój znak, aby dostać się z rogu.

Ongoz groźbą w przerwie, osiągnęli wynik 2-0 tuż przed przerwą, z Kasper Dolberg wolontariat w pięknym krzyżu z Joakim Maehle dodać do swoich dwóch bramek przeciwko Walii.

Ich entuzjazm został przetestowany na początku drugiej połowy, kiedy Patrik Schick ostudził swój piąty gol w turnieju, dzięki czemu zrównał się z Portugalczykiem Cristiano Ronaldo w wyścigu o Złoty But.

Ponadto Dania zdołała się zreorganizować i wkroczyć, aby zapewnić sobie zwycięstwo i półfinał na Wembley w środę. Ich przeciwnikiem będzie Anglia po tym, jak dziś wieczorem pokonają Ukrainę.

Dania tworzy kolejną bajkę.

Minęły prawie trzy dekady, odkąd Dania zszokowała kontynent zwycięstwem w Euro ’92, korzystając z okazji, by zostać powołanym do finału późno, aby wyprodukować największy mecz w swoim kraju.

Obecnie są w trakcie pisania kolejnej bajki w konkursie.

z kim jest Samantha myślisz o mężu?

Ich kampania trwała zaledwie 41 minut, kiedy Eriksen upadł, zanim otrzymał resuscytację krążeniowo-oddechową na boisku, gdy jego pozornie niespokojni koledzy otoczyli go, a fani na całym świecie patrzyli z przerażeniem.

Teraz tych graczy dzieli zaledwie 90 minut od finału po kolejnym wspaniałym pokazie drużynowym, który jest świadectwem nie tylko ich umiejętności i pomysłowości strategicznej, ale także odnowionej więzi między nimi, zbudowanej na przeciwnościach.

kto jest żonaty z Aaronem Rodgersem?

Byli sprytni w pierwszej połowie, zebrani i zebrani w tle oraz bezwzględni i szybcy w przeciwstawnych atakach. Niestety, chociaż w pełni zasłużyli na prowadzenie dwoma bramkami i mogli zdobyć więcej, Delaney zmarnował swoje najlepsze szanse, wkładając wiele wysiłku w jego kolano.

Republika Czeska wyprowadziła ich ze strefy komfortu.

Wysoko rozwinięta czeska drużyna wyprowadziła ich po przerwie ze swojej strefy komfortu. Mimo to bramkarz Kasper Schmeichel i defensywne trio Andreas Christensen, Simon Kjaer i Jannick Versergaard w Danii zdobyli upór i przywództwo, których potrzebowali, aby wyjść z gry.

Pierwsze zwycięstwo Duńczyków nad Czechami na Euro daje im miejsce w porażce ćwierćfinałowej w 2004 roku, kiedy dwa gole Milana Barosa pomogły jego krajowi wygrać 3:0.

Baros zakończył turniej z pięcioma golami, liczba ta jest teraz szacowana przez Schick, który wykona swoją pracę niesprawiedliwie, pokazując swój kraj tego lata.

Jednak Duńczycy kontynuowali swoją niesamowitą podróż, a Londyn ruszył dalej.

Podziękowania dla 1000 duńskich fanów lub więcej, którzy przebyli 2000 mil do Baku, wiedząc, że zasady kwarantanny Covid oznaczały, że nie mogli już uczestniczyć w półfinałach lub finałach, jeśli ich kraj tam dotarł.

– Christian powinien tu być.

Po meczu duński trener Kasper Hjulmand powiedział, że czuł, że jego zespół będzie myślał o Eriksenie, gdy walczyli o kontynuowanie biegu na Euro 2020. Czuję to, powiedział.

Świat futbolu zdał sobie z tego sprawę po raz drugi. A w następnych dniach, najważniejsze rzeczy w życiu i piłce nożnej, w tym czasie pojawiły się podstawowe wartości futbolu.

W piłce nożnej jest wiele innych goli. Ale wszyscy pamiętamy, dlaczego zaczęliśmy grać w piłkę nożną, z jakich wartości piłkarskich się wywodziło i mieliśmy o tym przypomnienie.

Dania tęskni za Christianem we wszystkich trwających meczach (Źródło: DNA India)

I wciąż myślę o Christianie każdego dnia w każdej grze. Powinien tu być.

Cieszymy się, że przeżył. Zanosimy go na ten mecz na Wembley. Myślę o nim cały czas podczas gry.

Co więcej, wszyscy zrozumieliśmy, że być może w jaki sposób przeszły standardy gry, futbolu. A może byliśmy tego symbolem, nie mogłem być szczęśliwszy.

Kim jest Odell Beckham jr tata?

Zespół pojawił się bez mówienia. Tak powinieneś się zachowywać.

Ponadto było naprawdę niesamowite, jak zespół zareagował na sytuację, współczucie i całą miłość, jaką okazali podczas gry, ale także ludzie z Danii.

Jesteśmy po prostu szczęśliwi i dumni. A może możemy po prostu przypomnieć sobie powód, dla którego kochamy piłkę nożną i co piłka nożna może zrobić na świecie.