Puchar Europy

Dania 1-2 Belgia: piłkarze i kibice wspierają Eriksena w 10. minucie

Jaki Film Można Zobaczyć?

Kevin de Bruyne wezwał Belgię do powrotu do Danii, która zapewniła sobie miejsce w ostatnich 16 meczach Euro 2020, ponieważ fani i gracze oddają hołd duńskiemu pomocnikowi Christianowi Eriksenowi, który wraca do zdrowia po zawale serca.

Eriksen jest w szpitalu po omdleniu na boisku na stadionie Parken w sobotnim meczu z Finlandią.

Ogromne hołdy oddano duńskiemu talizmanowi numer 10 przed i w trakcie gry. Mecz został przerwany w 10. minucie, kiedy zawodnicy, działacze i kibice przez minutę klaskali.

To przyszło później Yussuf Poulsen dał gościom marzenie o rozpoczęciu meczu w minucie i 39 sekundach meczu, wchodząc po błędzie w belgijskiej obronie.

De Bruyne został wyrzucony z boiska na początku drugiej połowy, a pomocnik Manchesteru City zmienił grę.

Wziął udział w meczu, zdobywając przepustkę od Romelu Lukaku przed znalezieniem Zagrożenie Cierniem strzelać do domu. Następnie jazda zwycięzcą 20 minut przed dobrym ruchem Lukaku.

Martin Braithwaite bliski wyrównania dla Danii późno. Ale jego główka była widoczna na szczycie poprzeczki.

Co więcej, zwycięstwo oznacza, że ​​Belgia jest na czele grupy B z sześcioma punktami z dwóch meczów, podczas gdy Dania jest na samym dole z zerem punktów.

Dania wróciła na Parken Stadium po raz pierwszy po upadku Eriksena.

Dania wróciła na Parken Stadium po raz pierwszy od czasu tragicznego incydentu Eriksena na boisku w weekend.

Ponadto oba zestawy kibiców okazywały swoje wsparcie zawodnikowi wiadomościami do niego na banerach na trybunach.

co oznacza tj watt?

W tym samym czasie ogromnym rykiem powitano zakończenie duńskiego hymnu narodowego.

A to zostało przekroczone zaledwie dwie minuty później, gdy Dania objęła prowadzenie po błędzie w belgijskiej obronie.

Dania wróciła na stadion Parken po raz pierwszy po Eriksen

Dania powróciła na stadion Parken po raz pierwszy po upadku Eriksena (Źródło: Nation World News)

Jason Denayer „słaby prześwit został zaatakowany przez Pierre-Emile Hojbjerg , który szybko znalazł Poulsena i duńskiego napastnika zremisowanych u siebie.

Belgia, która pokonała Rosję 3:0 w swoim pierwszym meczu, nie mogła kontynuować, ponieważ incydent wydawał się ich przytłaczać.

Ale wprowadzenie De Bruyne'a na początku drugiej połowy zmieniło to wszystko, ponieważ zapewnił doskonały występ w epizodzie.

Pomocnik niedawno wyzdrowiał po złamanym nosie i oczodole. Ale jego powrót i występ z ławki z pewnością da Belgom naturalny impuls do startu w rundach pucharowych.

Zawodnicy i kibice z Danii i Belgii kibicowali Christianowi Eriksenowi podczas minutowego aplauzu po ich drużynowym meczu o mistrzostwo Europy.

ile dzieci ma muhammad ali?

Sędzia Bjorn Kuipers przerwał mecz w 10. minucie po tym, jak Yussuf Poulsen dał Danii szansę na objęcie prowadzenia.

Eriksen dochodzi do siebie po zawale serca na tym samym stadionie, kiedy Dania otworzyła sobotnie spotkanie z Finlandią w Kopenhadze.

Kevin de Bruyne zachęcał Belgię do powrotu.

Kevin de Bruyne zachęcił Belgię do odbicia się i obrony swojego miejsca w ostatnich 16.

To, co mnie rozczarowało, to wynik. Nie spodziewałem się wiele po tej grze. Ale nie potrafię wyrazić, jak bardzo jestem teraz dumny z tego zespołu – powiedział duński trener Kasper Hjulmand.

Wiemy, że to oczywiście będzie dla ciebie bardzo ciężkich kilka tygodni, Christianie. Ale jesteśmy tu dla Ciebie. Będziemy się trzymać i pokonamy Rosjan. Jeszcze nie skończyliśmy w tym wyścigu.

Kevin de Bruyne zachęcił Belgię do odbicia

Kevin de Bruyne zachęcił Belgię do powrotu (Źródło: The Independent)

Cztery dni temu prawie stracili jednego ze swoich najlepszych przyjaciół podczas swojego pierwszego meczu na Euro 2020. I grają w taką grę, a to jest po prostu niesamowite.

Przed rozpoczęciem meczu licznie zgromadzili się kibice. Wielu nosiło koszule Eriksena, podczas gdy lokalne budynki wywieszały na oknach transparenty na poparcie.

Na boisku przed meczem odsłonięto duże płótno w koszuli Eriksena. A zwolennicy obu narodów wywiesili transparenty z napisem For Christian i Belgia loves you Christian.

Gra You Will Never Go Alone odbyła się tuż przed przybyciem piłkarzy na stadion. I była potężna pieśń duńskiego hymnu narodowego.

Pomocnik Thomas Delaney powiedział: Wszyscy pogodziliśmy się z faktem, że jest nam naprawdę trudno być tutaj ponownie. i zaśpiewaj hymn narodowy.

Poulsen strzelił dla Danii dwie minuty później. Co doprowadziło do emocjonalnego oburzenia graczy, którzy biegli do swoich fanów przez linię boczną.

Belgia kontrolowała połowę Danii, gdy mecz został przerwany w 10. minucie, aby dać czas na oklaski.

Była reprezentantka Anglii Karen Carney powiedziała, że ​​przed meczem miała gęsią skórkę.

Wszyscy byli emocjonalni. Jestem pewien, że patrzy i jest szczęśliwy. To połączyło wszystkich.

Co więcej, komentator Conor McNamara dodał: Oklaski były takim wylewem miłości i wsparcia. Miłość, jaką okazał świat futbolu i jak bardzo jest doceniana, jest widoczna dla wszystkich.

zwolennicy obu narodów wyświetlali banery ze słowami „Belgia cię kocha chrześcijaninu” (Źródło: Ultimated Viral News)

Kilku członków belgijskiej drużyny grało z Eriksenem na poziomie klubowym, w tym kolega z drużyny Romelu Lukaku z Interu Mediolan.

Lukaku, który strzelił dwa gole w sobotnim meczu Belgii z Rosją 3:0. Ogłosił wiadomość wsparcia dla Eriksena z kamerą na boisku za jednym z jego celów.

Eriksen grał także dla obrońców Jana Vertonghena i Toby'ego Alderweireld podczas swojej siedmioletniej kadencji w Tottenham.

ile wart jest oscar delahoya

We wtorek Eriksen powiedział, że w tych okolicznościach wszystko jest w porządku, a następnie umieścił zdjęcie na swoim szpitalnym łóżku z uniesionymi kciukami.

Duński kapitan Simon Kjaer, który gra w AC Milan, wysłał przed meczem oświadczenie, że drużyna zagra dla Christiana. A teraz zostanie wyposażony w maszynę na serce.