Aktualności

Aston Willa 3-1 Fulham

Jaki Film Można Zobaczyć?

Szef Fulham, Scott Parker, obwiniał swoich graczy za to, że nie byli wystarczająco w trasie, ponieważ ich obawy przed gwałtownym spadkiem nastąpiły po porażce Aston Villi.

The Cottagers byli w drodze na rajd w Newcastle na 17. miejsce, kiedy Aleksandar Mitrovic popełnił błąd z błędem Tyrone'a Mingsa polegającym na zwolnieniu najlepszych gości z Villa Park.

Zastąp jednak Trezeguet strzelił dwa gole, a Villa zdobyła trzy w ciągu ostatnich 12 minut. Wyjeżdżali z Fulham z trzema punktami bezpieczeństwa.

Od czasu do czasu w tej grze musisz zrozumieć, gdzie jesteś i czego potrzebujesz. Nie poradziliśmy sobie z tym, powiedział Parker.

Czasami musisz wpaść w panikę, zagraj w grę we właściwym miejscu.

Byliśmy małą drużyną, ale byliśmy irracjonalni i popełnialiśmy głupie błędy. Po Pierwszy gol , zrezygnowaliśmy z rozpędu i to na nas bardzo wpłynęło. I nie mogliśmy wystarczająco jechać w drogę.

Fulham był cennym atutem na ich czele, zanim przejął stery.

Mings, który był kapitanem Villi pod nieobecność Jacka Grealisha, przerwał próbę odwetu na Emiliano Martineza, pozwalając Mitrovicowi wejść do środka i strzelić gola.

Jednak Mings zadośćuczynił za poddanie Trezeguetowi po raz pierwszy dośrodkowania na wyrównanie, zanim egipski pomocnik strzelił drugiego gola. Trzy minuty później, z pomocą kolegi z drużyny Keinana Davisa.

Drużyna Fulham – 90 min

Drużyna Fulham (źródło: 90 min)

Napastnik reprezentacji Anglii Ollie Watkins dodał trzecią bramkę w obrębie linii sześciu jardów.

W przerwie mecz był 0:0. Villa myślała, że ​​wygrali karnego, gdy Watkins upadł pod wyzwanie Mario Leminy.

na jaką uczelnię chodził Jared Goff?

Jednak sędzia Andy Madley wykluczył się po obejrzeniu powtórki z odcinka na boisku.

Trezeguet zachęca zmarłego Villa do prosperowania.

Biorąc pod uwagę zachęcające oczekiwania greckiego kapitana na siódmy mecz z rzędu, Villa wygląda na to, że jest w sytuacji, w której są tuż za godziną.

Dean Smith miał nadzieję, że Grealish dozna urazu skóry. Ale powrót do treningów dzień przed meczem pokrzyżował plany menedżera Villi.

Trezeguet – Premier League

Trezeguet (Źródło: Premier League)

Villa miała problem bez pomocnika Anglii. Co więcej, wygrali tylko jedną z ostatnich sześciu gier.

I czekali na kolejny rozczarowujący wynik, dopóki Trezeguet nie został wyrzucony z boiska tuż przed tym, jak Mitrovic dał prowadzenie Fulhamowi.

Strzelił dwa gole w ciągu trzech minut, aby odwrócić grę w głowie. A przed rozegraniem trzeciego gola ustawiając Bertranda Traore, który pominął Watkinsa, aby zdobyć bramkę.

Z wyjazdem do Liverpoolu i meczem u siebie z Manchesterem City, był to doskonały powrót do zwycięskich sposobów.

Po awansie do 44 punktów po 29 meczach, o 18 więcej niż w tej samej kategorii w zeszłym sezonie. Villa ma tylko pięć punktów w klasyfikacji europejskiej.

Mają nadzieję, że Grealish wróci na przyszły weekend na Anfield. Ale przynajmniej udowodnili to przeciwko Fulham, że mogą odnieść sukces bez swoich cennych aktywów.

czy Brett Favre ma syna?

Największy hit Fulham

Newcastle ponownie nie wygrało wcześniej w tę niedzielę. Mecz stanowił największą szansę Fulham na wyjście z ostatniej trójki, która odbyła się od grudnia 2020 roku.

Wyglądało na to, że goście będą planować, gdy Mitrovic strzeli bramkę.

Zespół Fulham (źródło Facebook)

Zespół Fulham (źródło: Facebook)

Awansowany do pierwszego zespołu po strzeleniu pięciu goli w trzech eliminacjach do Mistrzostw Świata w Serbii, były zawodnik Newcastle przeprosił za jego włączenie.

Ale Fulham, nie po raz pierwszy w tym sezonie, nie doczekał końca meczu, a Villa strzeliła trzy gole w ciągu dziewięciu minut, aby oczyścić grę.

Tylko Southampton (18) i Brighton (17) stracili w tym sezonie więcej punktów w wygranej Premier League niż Parker.

Z trzema punktami Fulham pozostaje w strefie defensywnej na siedem meczów. W tym mecz u siebie z Manchesterem United. Podczas podróży do Arsenalu i Chelsea Fulham ma poważne kłopoty.

Wygląda na to, że ich ostatni mecz w tym sezonie, u siebie z Newcastle 23 maja, może mieć kluczowe znaczenie. Ale Parker musi upewnić się, że Fulham jest w stanie pozostać nieoczekiwanym w tym momencie.

Zmienili się dla nas rezerwowi, powiedział zespół Aston Villa

Menedżer Aston Villa, Dean Smith: To wybitne osiągnięcie, w końcu zwycięstwo pełne charakteru. Wierzymy, że mamy dobry skład.

W każdym razie to było 20 minut temu. Czasami potrzebujesz graczy, którzy wpłyną na ławkę. A ci trzej, którzy przyszli, niewątpliwie to zrobili i poprawili nasz występ.

Subskrybenci zmienili dla nas grę. Trezeguet przyszedł i zrobił to, o co go prosiłem – zrobił wrażenie. Czasami miał pecha w tym sezonie i bardzo się z niego cieszę.

Menadżer Fulham Scott Parker: Myślałem, że jesteśmy wystarczająco wpływowi w tym meczu. Ale 15 minut temu nie powiedziałbym, że w ogóle mi się to podobało. I to jest coś, co będziemy musieli naprawić.

Musimy być szczerze uczciwi. Ostatnie 15 minut nie jest czymś, co możemy zamiatać pod dywan. Jeśli zrobimy to ponownie, nie wygramy meczów piłki nożnej.

Mecze stają się teraz coraz ciaśniejsze i szybsze, ponieważ pozostało ich siedem.